Kelionės

UAB BAUER TOUR nuo 2021 rugsėjo mėnesio atnauja skrydžius į Italiją.

Vertiname savo klientus ir stengiamės dėl jų, todėl atnaujiname veiklą ir skrydžius tomis kryptimis, kuriomis galima ir saugu tai daryti.

SVARBI INFORMACIJA KELIAUJANT COVID-19 PANDEMIJOS METU

BAUER keliautojų dėmesiui

Kaip pildyti PLF anketą

Atmintinė grįžtantiems į Lietuvą

Italija - Gražu viskas ką regime ir jaučiame ir dar daugiau

Pažintinė - Poilsinė kelionė

Šį Rudenį Bauer Tour kviečia pakeliauti po Italiją - gražiausią ligūrijos pakrantę. Jūsų lauks nepaprasto skaidrumo vanduo, šilta jūra, smelėti paplūdimiai, žaliuojanti gamta, malonūs žmonės ir puiki virtuvė.

Jūs turėsite galimybę susipažinti su gražiausiais Italijos miestais ir miesteliais, kurie paliks pačius šilčiausius prisiminimus. Norint pajusti ir pamilti Italiją reikia atvažiuoti ir pamatyti garsiausių meistrų šedevrus arba tiesiog romantiškai pasivaikščioti miestelio gatvėmis, išsimaudyti jūroje ir pasimėgauti itališku maistu. Italija - tai muziejus po atviru dangumi.


Šioje kelionėje Jūs Turėsite galimybę pamatyti*

Monaką - Monte Karlą

Monakas yra ne tik viena mažiausių, bet taip pat ir turtingiausių pasaulio valstybių. Čia viskas tviska prabanga: nuo viešbučių iki restoranų, nepamirštant ir įspūdingos Monte Karlo jachtų prieplaukos.Genują

Genuja - tai „sielą draskantis grožis“. Miestas nestokoja didybės, iškilių pastatų, išpuoselėtų centrinių gatvių, žibančių miesto šviesų, bet tuo pačiu ir turi savo tamsų šešėlį, kuris būtent ir žavi nuotykių pasiilgusius keliautojus bei menininkus.


Kanus - Nicą

Kanai, tai vienas iš Žydrosios pakrantės perlų pilnas prabangių viešbučių, restoranų, bei uoste prašmatnių jachtų. Nica yra tiesiog nepakartojama vieta ieškantiems įkvėpimo. Laisve alsuojantis miestas. Čia tiesiog apstu meno parodų, galerijų, įvairių renginių ir meno istorijos relikvijų.


Portofiną

Šis kaimelis lyg Sen Tropezas arba Kanai prancūzams, mat Portofino yra pamėgtas pasaulinio garso įžymybių. Portofino miestelis, iš visų pusių supamas kalnų ir mažų įlankėlių, neretai vadinamas aštuntuoju pasaulio stebuklu.


Milaną

Milanas – tai viena iš keturių pasaulio mados sostinių, kuri taip pat garsi dėl savo virtuvės, futbolo klubų, operos, bažnyčių ir Leonardo da Vinci freskos “Paskutinė vakarienė”. O Katedra Italijoje yra antra pagal dydį pasaulyje ir jos dydis bei grožis svaigina kiekvieną.


San Remą - Cervo - Dolceacqua

San Remo kurortas garsus savo muzikiniais festivalis, taip pat vadinamas Italijos Monte Karlu, o taip pat ir „gėlių miestu“. Cervo - nuostabaus kraštovaizdžio, senovinis miestelis. Dolceacqua - išskirtinio grožio miestelis garsėjantis siauromis viduramžių gatvelėmis ir romantiškomis spalvotų gėlių kompozicijomis.

Kelionės datos:

Data Skrydis iš
2021-09-21 Vilniaus Vietų nėra
2021-09-23 Kauno Vietų nėra
2021-09-28 Kauno Vietų nėra
2021-09-30 Vilniaus Vietų nėra
2021-10-05 Kauno Vietų dar yra
2021-10-07 Vilniaus Vietų nėra
2021-10-12 Kauno Vietų dar yra
2021-10-14 Vilniaus Vietų nėra

Ispanišku Ritmu - Siesta, Fiesta, Jūra ir Miestas

Pažintinė - Poilsinė kelionė

Ispanija – šalis, kur visada norisi sugrįžti, kuri nepalieka abejingo nė vieno. Tai flamenko ir koridos žemė, garsi savo istorija ir tradicijomis, vaišingumu ir svetingumu. Šiltas Viduržemio jūros klimatas, išplėtota turizmo industrija, begalė istorinių paminklų, jūros gėrybės, vaisių bei daržovių gausybė - visa tai verčia Ispaniją patrauklia pasaulio turistams.

Šioje kelionėje Jūs Turėsite galimybę pamatyti*


Barseloną

Apsistojus Kosta Bravoje nuo Katalonijos kultūrinio centro – Barselonos – Jus skirs apie 100 km. Je ne ekskursijos metu, tai susisiekimas paprastas - sėdate į greitąjį traukinį ir už valandos su puse jau būsite Barselonos centre. O į Barseloną nuvykti - tiesiog privalu, jei nors truputėlį domitės Europos kultūra. Anton Gaudi, Pablo Picasso, Salvador Dali – Jums labai gerai girdėtos pavardės? Tuomet nedvejokite, ar verta nuvykti apžiūrėti jų darbų bei juos įkvėpusio miesto. Jaukios senamiesčio gatvės, spalvingi balkonėliai su džiūvančiais skalbiniais, didinga miesto architektūra, autentiškos dizaino parduotuvės, puiki kava, toks neįtikėtinai gyvas miestiečių pilnas de Ciutadella miesto parkas ir visa tai – viename mieste! Iš čia grįšite pasikrovę puikios energijos ir su šypsena veide.


Montserato vienuolyną

švenčiausia vieta Katalonijoje. XI a. pastatytas vienuolynas buvo sugriautas XIX a. pradžioje. Po kelių dešimtmečių atstatytas vienuolynas tapo Katalonijos kultūros židiniu. Šiandien čia įsikūrę vienuoliai benediktinai. Vienuolyno bazilikoje taip pat saugoma Juodosios Montserato Mergelės skulptūra.


Žironą

Senovinis miestas esantis Katalonijoje. Tai puikus miestas norint pabėgti nuo Barselonos triukšmo. Kelionė nuo Barselonos iki Žironos traukiniu trunka apie vieną valandą. Miesto architektūra labai įvairi ir atmosferiška dėl mieste vykusių daugybės okupacijų ir invazijų. Daugybė siaurų gatvelių, pilis, žydų kvartalas ir upė, kuri vasarą išdžiūva.


Magiškąjį fontaną

Tai įspūdingas fontanas, kuris yra labai populiarus dėl savo garso ir apšvietimo. 2600 litrų vandens per sekundę pumpuojama trijuose koncentriniuose baseinuose. Jis buvo pastatytas 1929 metų Pasaulio parodai. 1980 metais buvo pridėta muzika, O prieš 1992 metų Olimpines žaidynes buvo visiškai renovuotas.


*Keliautojų dėmesiui. Ekskursijas organizuoja Tour Consultant Ltd. Ekskursijos į kelionės kainą neįskaičiuotos. Už ekskursijas atsakingi organizatoriai turi teisę keisti kelionės programą, objektus, sąlygas ir kainas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Bauer Tour už Ekskursijų programas neatsako ir jų neorganizuoja.


KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?
Skambinkite arba rašykite mums bei gaukite išsamesnę informaciją:

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS:UAB BAUER Tour j. a. k. 301240624, PVM mok. kodas LT100003765816,adresas Sausio 13-osios g. 2, 04343 Vilnius pažymėjimo Nr. 012955, išduotas Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos.