Kelionės

Atostogos Adrijos jūros pakrantėje su BAUER TOUR

Tik viena kelionė ir galimybė aplankyti 5 UNESCO Pasaulio paveldo objektus

2022 pavasario kelionių programa

Venecijos provincija - Adrijos perlas, pranokstantis visas fantazijas

Jūsų laukia poilsis viename iš didžiausių ir garsiausių Italijos kurortų Lido Di Jesolo

Pažintinė - Poilsinė kelionė


Šioje kelionėje Jūs Turėsite galimybę pamatyti*

Venecija

UNESCO Pasaulio paveldo saugomas objektas

V amžiuje pradėta statyti Venecija garsėja daugybe išskirtinių lankytinų vietų. Tai ir Dožų rūmai - tikras venecijietiškos gotikos šedevras. Šv. Morkaus bazilika, kuri ir šiandien verčia keliautojus aikčioti. Šv. Morkaus aikštė. Elegantiškasis Rialto tiltas, atidarytas XVI amžiaus pabaigoje jungiantis Didžiojo kanalo krantus ir dar daug kitų lankytinų vietų, kurios laukia jūsų.

Verona

UNESCO Pasaulio paveldo saugomas objektas

Jos svarbiausias objektas - Castelvecchio - senoji viduramžių pilis iki šių dienų išdidžiai stovinti ant Adidžės upės kranto. Garsioji Bra aikštė, didžiausia Veronoje ir šalia esanti garsioji Veronos arena - Romėnų amfiteatras pastatytas 30 m. po Kr. Jame renginiai vyksta net ir dabar. Nepamirškite Romeo ir Džiuljetos balkono, kurį privalo pamatyti visi. Ir dar daugybė vietų, kurias turėsite galimybę aplankyti Veronoje.

Gardos ežeras

Tai nepaprasto grožio ežeras - tikras gamtos lobis. Plaukiant laivu, užsuksime į kelis miestus. Kiekvienas iš jų palieka skirtingą įspūdį. Tai dvelkiantys elegancija, nepaprastu grožiu, bei išsiskiriantys savo rafinuotumu miestai, kuriuose gyvena turtingi italai. Miestai garsėja savo architektūra, viduramžių pilimis, bei tipiškomis itališkomis vilomis.

Triestas, Grado, Miramare Pilis

Triesto miestas pasižymi skirtingo laikmečio statiniais. XVIII ir XIX amžiuose tai buvo vienas didžiausių ir turtingiausių uostų Adrijos jūroje. Čia būtina pamatyti XV amžiuje pastatytą San Giusto pilį esančią miesto centre, bei greta esančią XIV amžiaus Triesto katedrą.

Grado – tikras istorinis viduramžių miestas. Jo nepakartojama architektūra nepaliks nei vieno abejingo.

Padova ir Vicenza

Du UNESCO Pasaulio paveldo saugomi objektai

Tai du patys unikaliausi, reto grožio, pilni istorijos ir pastatų architektūros miestai. Miestai-muziejai po atviru dangumi. Išskirtinio grožio miestai, kuriuos būtina pamatyti.


Venecijos lagūna. Murano ir Burano salos

Jūsų laukia nepakartojami vaizdai plaukiant Venecijos lagūna – UNESCO Pasaulio paveldo saugomą objektą. Ypač svarbu aplankyti nepakartojamo grožio dekoratyvinius salų miestelius.

Murano sala – Italijos pasididžiavimas. Tai Murano stiklo gimtinė. Verta aplankyti Murano švyturį. Užsukite į spalvotas parduotuvėles.

Burano sala- tai spalvų karalystė. Atrodo lyg miestelis sudėtas iš spalvotų namelių ir sudaro ryškiaspalvę mozaiką.

Proseco vynuogynai

UNESCO Pasaulio paveldo saugomas objektas

Šiaurės rytų Italijos kalvose įkurti Proseco vynuogynai. Nedideli alyvmedžių plotai, miškai, kaimeliai bei vietos ūkininkų laukai, tai šimtmečius žmogaus įdirbtas kraštovaizdis įgijęs unikalų įvaizdį

Kelionės datos:

Data Skrydis iš
2022 Balandžio 27 Vilniaus Liko 7 vietos
2022 Gegužės 1 Vilniaus Liko 5 vietos
2022 Gegužės 4 Vilniaus Vietų nebėra
2022 Gegužės 8 Vilniaus Vietų nebėra
2022 Gegužės 11 Vilniaus Liko 9 vietos
2022 Gegužės 15 Vilniaus Liko 2 vietos
2022 Gegužės 18 Vilniaus Vietų nebėra
2022 Gegužės 22 Vilniaus Vietų nebėra

*Keliautojų dėmesiui. Ekskursijas organizuoja Tour Consultant Ltd. Ekskursijos į kelionės kainą neįskaičiuotos. Už ekskursijas atsakingi organizatoriai turi teisę keisti kelionės programą, objektus, sąlygas ir kainas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Bauer Tour už ekskursijų programas neatsako ir jų neorganizuoja.


KAIP UŽSISAKYTI KELIONĘ?
Skambinkite arba rašykite mums bei gaukite išsamesnę informaciją:

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS:UAB BAUER Tour j. a. k. 301240624, PVM mok. kodas LT100003765816,adresas Sausio 13-osios g. 2, 04343 Vilnius pažymėjimo Nr. 012955, išduotas Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos.